book

Dr Maka’ala Yates jest autorem książki "Na’auao Ola Hawaii: Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia".

Książkę można nabyć m.in. w księgarniach:

Dr Maka’ala Yates  pisze obecnie książkę o kobietach- kahunkach, które były jego nauczycielkami. W książce będzie wiele wspomnień o m.in. Margaret Machado, Morrnah Simeonie oraz o innych ważnych w jego życiu osobach, z którymi wiele lat się przyjaźnił.

Od Wydawcy:

Naukowcy z całego świata badają fenomen mieszkańców Hawajów. Ci ludzie są nie tylko zdrowi, ale jednocześnie niesamowicie dobrze nastawieni do życia. Choć los i natura ich nie oszczędzają, nie tracą pozytywnego spojrzenia na siebie i cały świat. Okazało się, że za takim stanem rzeczy kryje się zarówno ich tryb życia, jak i filozofia oparta na równowadze. Dzięki tej książce nauczysz się żyć w równowadze, a pomogą Ci w tym techniki ho’oponopono oraz mana lomi. Poznasz hawajskie reguły zdrowia, a wszystkie swoje przyszłe działania będziesz opierać na wiedzy, intuicji i zaufaniu. Zrozumiesz niezwykłość swojego ciała i wprowadzisz do życia dyscyplinę. Zaufasz wszystkim podejmowanym krokom i wzmocnisz siłę woli. Skorzystają na tym zarówno Twoje ciało, jak i umysł.

Autor zdradza hawajskie sposoby na zdrowe odżywianie i regenerujący sen. Podpowiada, jak dokonać detoksu organizmu i wykorzystać uzdrawiający potencjał postu. Omawia również tajniki medytacji umożliwiając tym samym osiągnięcie równowagi na wszystkich poziomach. Dzięki niemu dowiesz się, jakie enzymy powinny dominować w zdrowym ciele, dlaczego warto skorzystać z węgla aktywowanego i w czym może pomóc coraz popularniejszy, również w naszej kuchni, pieprz cayenne. Nauczysz się także odróżniać pokarmy alkalizujące od zakwaszających i będziesz mógł przejść pełen cykl prozdrowotnego hawajskiego oczyszczania okrężnicy. A to dopiero początek korzyści. Skorzystaj z hawajskiej mądrości.

Więcej na: http://www.studioastro.pl

Od Redakcji:

Hawaje kojarzą się nie tylko z ciepłem, ale także zdrowiem, siłami witalnymi i pięknem. Teraz i my możemy z tego skorzystać dzięki książce Maka'ala Yates Na'auao Ola Hawaii. Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia. Co jest szczególne dla zdrowia? Przede wszystkim pewne podstawowe reguły takie jak „nie programowanie się”, a także dyscyplina. Równie ważna intuicja, zaufanie i siła woli. W książce znajdziemy szereg porad związanych z dietą i snem, a także wiele modlitw, form medytacji czy sposobów na naturalny detoks.

Polecamy!

Przeczytaj fragment „Na’auao Ola Hawaii: Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia" - kliknij tutaj.

Recenzja